Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak chovat myš???

Při chovu myší,bychom měli pamatovat na to,že myši zvířata společenská.Vyloženě se trápí,když jsou samy.Prot,minimálně dva jedince.Taky pamatovat na to,že jsou to téměř nejplodnější zvířata ne zemi.Proto,jestli nechceme mladé,(19 mládat ve vrhu není výjmkou) měli bychm mít 2 samičky nebo 2 samce.Samci více zapáchají,a někdy se dva samci perou.Z mé skušenosti,rozhodně 2 nebo více samic.

Chovná nádrž:  Pro myšky je asi vhodnější terárium,protožr moc nešplhají.Měly by mít mnoho prulézek,schovek.Nezapomenme na běhací kolo,myši rády běhají.Taky mističku na jídlo,napáječku.....

Potrava:  Krmit myšky můžete např. směskou, doporučuji Vitacraft,mrkvemi,jablky,salátovkou,a hlavně,myšky milujou sýr.Ale to vše jen v množství vhodný pro myš,snadno se narazí na obezitu.Každý den měnte pitnou vodu.Na broušení zoubků minerální kámen a sůl,jinak zoubky přerostou a myška nebude mít jak jíst.

Myšky jsou moc krásné zvířata a je škoda,aby končily u hadů.Přeji krásný chov těchto úžasných zvířátek,a dotazy pište na e-mail,nebo do poradny.Ráda odpovím.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What causes extreme blood difficulty

(Ajeasegree, 11. 10. 2018 13:28)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-jovenes/

Momentous Blood Pressure - Hypertension

(Ajeasegree, 27. 9. 2018 4:38)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-tadalafil-20mg-pas-cher/

Trapné..!! to bylo

(MT.TM, 5. 2. 2015 13:27)

Ahojhele všechno sem si pročetla Ale zase nic moc jak sem psala tam !.. tak tam toho bylo více A lepší než tu Mněla by si tam dát něco o křečcích něco více Když tam máš o králicích,morčatech,psu A tak toto jen Když už tak tam sou i ty křečci Ale nic moc Beztak neco byloo i z tam ty stránky to sem dočetka...!!! .. A čau!. Jo A byla to nuda JAkko prase!!... :D
Jo A moje jméno je Nora..!"!.. :D ted už fakt čau

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 34951
Měsíc: 514
Den: 61